Roletra
Dirbame visoje Lietuvoje!

Dirbame visoje Lietuvoje!

Meistro iškvietimas visoje Lietuvoje nemokamas!
Kontaktai:
85 270 0077
86 848 9090

Apie mus
Mūsų firmos veiklos dalykas yra visokiausių tipų vidinių ir išorės produktų, kurie saugo patalpas nuo saulės spindulių poveikio, įkaitimo bei įsibrovimo, gamyba.

Mūsų firma veikia rinkoje jau daug metų. Savo veikla pradėjome 2007 metais. Įdarbiname tik geriausius specialistus. Mūsų kvalifikuoti darbuotojai visada atvyks pas Jūs, pasiūlys geriausiai Jums tinkančius variantus, iš kurių galėsite pasirinkti patį patraukliausią. Mes visą laiką vystomės ir stiegiamės išpildyti reikliausių klientų lūkesčius.

Per tą laiką įgijome daug naudingos patirties roletų, žaliuzių, romanečių, tinklelių nuo vabzdžių ir kitų populiarių langų uždangų gamybos, pardavimo ir montavimo srityje. Bet mūsų pasiūlymai nesiriboja tik pardavimais ir montavimais.

Norint patenkinti klientų lūkesčius galime profesionaliai konsultuoti savo klientus tinkamo produkto pasirinkimo ir jo montavimo srityje. Turime įvairių gamintojų audinius ir kitus elementus, kad kiekvienas klientas galėtų pasirinkti idealiai jam tinkantį ir jo reikalavimus atitinkantį produktą.

Siūlome specialias nuolaidas, o matavimus ir kainos paskaičiavimus atliekame visiškai nemokamai. Gaminame pagal individualių klientų bei firmų užsakymus.

Daug metų praktikos ir patirties leidžia taikyti novatoriškus sprendimus pritaikytus prie šiuolaikinio kliento reikalavimų produktų technologijos, funkcionalumo ir estetikos srityje.