Roletra
Dirbame visoje Lietuvoje!

Dirbame visoje Lietuvoje!

Meistro iškvietimas visoje Lietuvoje nemokamas!
Kontaktai:
85 270 0077
86 848 9090

Susukamas tinklelis
Susukamas tinklelis

Susukamas tinklelis tai ideali kiekvienų namų, buto apsauga nuo įvairių vabzdžių. Susukamų tinklelių sistemos dažniausiai yra naudojamos langams ar balkono durims.

Susukami tinkleliai apsaugos Jūsų butus ir namus nuo taip apsunkinančius mums gyvenimą vabzdžių. Tai patikimas pagalbininkas sodų nameliuose, taip pat ten, kur ypatingai yra reikalinga tokia apsauga, pvz. restoranuose, ligoninėse, vaikų darželiuose ir t.t.

Tinklelis susideda iš 1 mm x 1 mm dydžio akių, yra grafito spalvos. Toks tinklelis leidžia beveik 100% sulaikyti visus vabzdžius ir netgi žiedadulkes.

Susukamo tinklelio konstrukcija primena roletą apvalioje kasetėje. Papildomas elementas tai kreipiančiosios, kurios visada išlaiko sietelį savo vietoje. Susukamas sietelis yra valdomas spyruoklinio mechanizmo, kuris užtikrina sklandų tinklelio valdymą.

Tinklelis yra valdomas rankiniu būdu rankenėle. Jums reikia tik paimti už rankenėles ir patraukti tinklelį į apačią arba i viršų. Jeigu tinklelis Jums nėra reikalingas, galite jį paprasčiausiai patraukti į viršų ir jis pasislėps kasetėje.