Roletra
Dirbame visoje Lietuvoje!

Dirbame visoje Lietuvoje!

Meistro iškvietimas visoje Lietuvoje nemokamas!
Kontaktai:
85 270 0077
86 848 9090

Vertikalios žaliuzes
Vertikalios žaliuzės

Vertikalios žaliuzės tai optimalus sprendimas norint uždengti didelius paviršius, ypač biuruose, konferencijų salėse, bankuose, viešbučiuose ir t.t. Taip pat tai yra labai geras sprendimas skirtas butams ir namams. Unikalus sprendimas, kai vertikaliai kabančios žaliuzių juostos suteikia nepaprastai daug galimybių pritaikyti į patalpą patenkančios šviesos kiekį.

Puikiai apsaugo patalpas nuo saulės spindulių, suteikia komforto i jaukumo Jūsų patalpoms. Didelis spalvų pasirinkimas padės Jums pritaikyti žaliuzes prie įvairių rūšių patalpų. Tai praktiškas, estetinis ir komfortinis pasirinkimas idealiai atliekantis užuolaidų funkciją biuruose, bankuose, viešbučiuose ar namuose. Vertikalios žaliuzės turi dekoratyvines savybes, įvairių spalvų dėka galite savo patalpoms suteikti individualias ir nepakartojamas savybes.

Vertikalių žaliuzių privalumas yra tai, kad galite tiksliai reguliuoti į patalpas patenkančios šviesos kiekį ir kryptį. Taip pat jos idealiai apsaugo patalpas nuo karščio. Idealiai tinka didesniu plotų uždengimui, pvz. stiklinių sienų, taip pat galima jomis padalinti patalpą arba atskirti darbo vietas.

Vertikalių žaliuzių savybės:

  • patogus, lengvas aptarnavimas ir aukštas estetikos lygis
  • žaliuzės yra montuojamos prie lubų arba sienos
  • juostos gali būti 89 arba 127 mm pločio
  • didelis spalvų ir medžiagų pasirinkimas

Valdymas

Pagrindinis sprendimas taikomas vertikalioms žaliuzėms yra STP opcija – tai yra virvelė skirta sutraukti žaliuzes bei grandinėlė skirta sukti juostas.

Papildomai yra galimybė sumontuoti elektrinį variklį, kurio dėka vertikalių žaliuzių valdymas taps dar paprastesnis ir patogesnis.