Roletra
Dirbame visoje Lietuvoje!

Dirbame visoje Lietuvoje!

Meistro iškvietimas visoje Lietuvoje nemokamas!
Kontaktai:
85 270 0077
86 848 9090

Foto roletai
Ryšium su tuo, kad mūsų klientai paskutinių metu labai domėjosi galimybe patalpinti ant audinio nuosavas inspiracijas, įvedėme į savo pasiūlymą foto roletus. Jums pageidaujant galime išspausdinti ant audinio bet kokią grafiką ir produktas taps išskirtinis ir nepakartojamas. Audinio personalizavimas vyksta sublimacijos dėka – dažai įsiskverbia tiesiogiai į audinį. Atspausdinti vaizdai neišnyksta naudojimo metu, o procese naudojami dažai turi visus reikalaujamus sertifikatus, dėl to gali būti naudojamos vaikų aplinkoje. Atspausdinti vaizdai neturi nemalonaus kvapo, dėl to nesiskiria nuo standartinių produktų su vienu svarbiausiu pranašumu – toks produktas yra pilnai personalizuotas, Jus turėsite vienintelę tokią uždanga visame pasaulyje. Papildomai siūlome galimybę atspausdinti norimą vaizdą ant dalinai guminių užtemdančių audinių. Ant tokios rūšies audinių spausdinimas vyksta pagal UV spausdinimo technologiją.

Roletai tai paskutiniu metu pats populiariausias sprendimas Jūsų langams. Tai sprendimas leidžiantis reguliuoti šviesos patekimą į patalpą, taip pat jų dėka galite pasislėpti nuo įkyrių žvilgsnių. Didelis audinių ir spalvų pasirinkimas leis susikurti išskirtini interjerą Jūsų namuose.

Audiniai yra labai praktiški, gali būti atsparūs drėgmei, nešvarumams.

Foto roletai tai į ruloną suvyniojamas audinys. Jie gali būti montuojami prie lango, sienos ar lubų. Roletas susisuka į kasete, jis yra labai sklandžiai valdomas grandinėle. Taip pat galime pasiūlyti elektrinį mechanizmą.

Roletą galite susukti iki bet kokio norimo aukščio.

Foto roletai gali būti montuojami su kasetiniu mechanizmu arba kaip laisvai kabantys roletai. Jeigu pasirinksite kasetinį mechanizmą, jie tiks prie bet kokio lango, kreipiančiosios prilaiko roleta arti stiklo, dėl to galima juos tvirtinti taip pat prie atidaromų langų ar durų. Kreipiančiosios taip pat neleidžia šviesai patekti pro kraštus, ko dėka Jūsų patalpoje bus tamsiau.