Roletra
Dirbame visoje Lietuvoje!

Dirbame visoje Lietuvoje!

Meistro iškvietimas visoje Lietuvoje nemokamas!
Kontaktai:
85 270 0077
86 848 9090

Tinklelis – durys
Tinklelis - durys

Tinklelis-durys tai ideali kiekvienų namų, buto apsauga nuo įvairių vabzdžių. Tinklelių-durų sistemos dažniausiai yra naudojamos balkono, terasų durims bei kitiems didelėms langų angoms. Tinklelių-durų konstrukcija yra pagaminta iš aliuminio, dėl to produktas yra atsparus blogoms oro sąlygoms. Labai paprastas montavimas ir demontavimas leidžia tinklelį-duris išlaikyti svarų po kiekvieno naudojimo sezono.

Tinklelis-durys turi atitinkamus vyrius, kurie leidžia išmontuoti jį ir atitinkamai užkonservuoti bei laikyti iki kito sezono.

Naudojami vidiniai kampai yra stabiliai suspausti su aliuminio profiliu, kas garantuoja labai stabilią ir patvarią konstrukciją. Tinklelių-durų gamyboje naudojamas tinklelis yra pagamintas iš stiklo pluošto padengto PVC arba iš nerūdijančio plieno. Naudojamų oro sąlygoms atsparių atitinkamų medžiagų dėka tinkleliai-durys yra patvarūs ir tarnauja ilgus metus

Tinklelyje-duryse naudojami horizontalūs skirtukai užtikrina stabilumą naudojimo metu. Platus spalvų pasirinkimas leidžia tinklelius idealiai pritaikyti prie lango ar durų spalvos.